Podzimní závod „4 HOURS MOST“

Svou závodní sezonu roku 2023 zakončil tým Janík Motorsport dne 5. 11. 2023 na mosteckém autodromu závěrečným podnikem poloprofesionální trilogie „4 HOURS MOST“, kde na startovním roštu byly k vidění dva týmové vozy – Hyundai i30N a KTM X-BOW R.

Posádka našeho předprodukčního vozidla Hyundai i30N, startujícího za tým „United drivers“, složená z Matouše Spilky, Zdeňka Felcmana a Petra Dobrého si přijela závod primárně užít a nasát atmosféru, kdy si v celkovém pořadí vyjela absolutní 17. místo.

Posádka vozu KTM X-BOW R, tedy Petr Koukola společně s nováčkem Milošem Felgrem vybojovala vítěznou zlatou příčku a v nabité konkurenci s přehledem zvítězila s náskokem celých 4 kol. Nezaskočily ji ani nepříznivé povětrnostní podmínky, které v Mostě po celý závodní den panovaly.

Nyní již tým Janík Motorsport čeká náročná zimní příprava kompletní závodní techniky, kdy plány do nadcházející závodní sezony budeme postupně odhalovat.