Hyundai akce na mosteckém okruhu za účasti týmu Janík Motorsport

Značka Hyundai uspořádala dne 17. 10. 2023 na mosteckém autodromu další pestrý event s názvem „N Day“, jež byl určen primárně pro majitele modelů řady N (i20 N, i30 N a KONA N). Členům N Clubu nyní poskytl coaching týmový jezdec Adam Kout, který v letošní sezoně úspěšně startoval v seriálu TCR EASTERN EUROPE s okruhovým speciálem Hyundai Elantra N TCR.

Ani následující den nechyběl tým Janík Motorsport na Autodromu Most, kde pokračoval dvoudenní program zaměstnaneckým dnem Hyundai Motor Czech, jehož průběh byl obohacen o TCR taxi jízdy, když za volant usedl zkušený závodní pilot a majitel týmu – Václav Janík. Vybraní zaměstnanci tak měli možnost odnést si adrenalinový zážitek v podobě svezení na sedadle spolujezdce v závodním voze Elantra N TCR.

Den nabitý rychlostí uzavřel vedoucí redaktor automoto webu Garáž.cz – Martin Machala, který otestoval právě okruhový speciál Elantra N TCR. Jeho dojmy a zážitky z testování se budete moci dočíst v jeho reportáži na webu Garáž.cz, která bude publikována v příštím týdnu.