BMW M ROADSHOW 2022


Po úspěchu předchozích ročníků akce s názvem „CARTEC GRID CHALLENGE“ pořádané pro olomouckou pobočku našeho obchodního partnera BMW CarTec Group, s.r.o., dostal tým Janík Motorsport možnost zorganizovat obdobné setkání, tentokrát však pro její ostravskou prodejnu.

Ve čtvrtek, 3.11.2022 se na legendární trati Ecce Homo sešli nadšenci sportovních vozů značky BMW divize M, a to převážně z řad klientů dealera této luxusní značky. Akce pod názvem „M ROADSHOW“ byla zaměřena zejména na prohloubení řidičských dovedností při sportovní jízdě.

Na třicítku účastníků zde čekala 4 stanoviště, na kterých se mohli naučit krizové brždění ve vysoké rychlosti a to jak na rovince, tak také do zatáčky, absolvovali zkušební slalom, který poukázal na správné držení volantu a cit pro manévrovací schopnosti.

Zkušení instruktoři dohlédli také na správný posez, pokusili se odstranit některé špatné návyky za volantem a svou instruktáž doplnili o informace týkající se základních prvků bezpečnosti.

Věříme, že si všichni zúčastnění odvezli mnoho nových poznatků týkající se  zdokonalení jejich řidičského umu a těšíme se na příští setkání.

 

Naši partneři

Mediální partneři