Janík Motorsport Clients

.... mnohem více než "zážitky". Prostřednictvím našich speciálních programů Vám přinášíme Driving academy, ke zlepšení Vašich řidičských schopností, Snow Driving, čili školící lekci na sněhu a ledu, Race Academy, neboli vstup do světa závodních automobilů a v neposlední řadě velmi oblíbené Taxi jízdy, tedy netradiční adrenalinové zážitky pro Vás.

Díky našim programům se stanete v běžném silničním provozu zkušenějším řidičem, na okruhových tratích Vám ukážeme jak získat maximální potěšení z jízdy a pomůžeme Vám stát závodním jezdcem.

Věnovat se Vám můžeme jak individuálně, tak je možné si naše kurzy užít i ve skupině přátel či obchodních partnerů. Dohlížet na Vás budou profesionální závodní jezdci našeho týmu.

Driving Academy

Díky naší Driving Academy Vás naučíme bezpečnou i sportovní jízdu zároveň, a to vše pod dohledem našich zkušených jezdců a instruktorů.

Těšit se můžete jak na teoretickou část, tak hlavně praxi

 Ke každému účastníku máme individuální přístup. Začínajícím jezdcům ukážeme tipy jak se za volantem cítit lépe a bezpečněji. Milovníky sportovní jízdy vezmeme na uzavřenou trať, abychom je seznámili se základními i pokročilými technikami jízdy a zároveň jim nabídli ten správný adrenalin za volantem jejich vlastních vozů. Začínajícím závodním jezdcům vysvětlíme fyzikální zákony vozů, naučíme je správné a co nejrychlejší závodní jízdě a v případě zájmu jim pomůžeme v jejich začátcích.

V průběhu lekce Vás usadíme také do našich závodních vozů s profesionálními piloty a přiblížíme Vám skutečné limity vozů obutých na závodních slickách, se závodním podvozkem, které jsou na okruh přímo postaveny.

Naše akce pořádáme na okruzích - Slovakiaring, Most, Vysoké Mýto a Brno. K dispozici máme také letiště!

Snow Driving

Pořádáme akci na speciálním zasněženém okruhu v rakouských Alpách.

Třídenní akce s all-inclusive zajištěním, kterou pořádáme v rakouském kraji Lungau, s nejdelším zasněženým okruhem ve střední Evropě. Jedná se o centrum speciálně vytvořené pro testování vozidel a trénování řidičů.

 Cílem Snow Driving s týmem Janík Motorsport je vylepšit Vaše řidičské schopnosti, ukázat Vám radost z jízdy na sněhu a ledu, přiblížit základy driftovací techniky a vylepšit či natrénovat Vaše jízdní a reakční schopnosti.

Snow driving je celodenní intenzivní trénink kontroly nad vozidlem.

Ubytování zajišťujeme ve 4*hvězdičkovém hotelu s wellness. Pokud se akce nechcete účastnit vlastním vozem je možné využít pronájmu vozu Ford Focus RS.

 Zajišťujeme také individuální programy šité přímo na míru Vašim přáním.

Harmonogram:

 1. den 

 - příjezd na hotel

- společná večeře a seznámení se s akcí

2. den

 - dopolední sekce v duchu tréninkových jízd, jednoduché výzvy a 1:1 coaching od našich jezdců

- odpolední sekce zaměřena na pokročilé výzvy, drifty, challenge s Ford Focus RS a sportovní jízdu

- večer se můžete plně věnovat hotelovému wellness

3. den

 - wellness a lyžování v přilehlém lyžařském středisku 

 

Firemní akce

Pořádáme firemní akce na míru!

Pro Vaše partnery a zákazníky uspořádáme akci na míru. Budete mít k dispozici naše závodní vozy, týmové zázemí, nabídneme Vám netradiční zážitky a nevšední adrenalin. Vy si uspořádáte firemní akci na originálním a opravdu netradičním místě.

Záleží pouze na domluvě a spojení našich společných nápadů. Vybírat můžete mezi závodním okruhem, legendou mezi evropskými kopci – tratí Ecce Homo nebo prakticky neomezeným prostorem na letišti. Zajistíme Vám také program na večer, ubytování a veškeré pohodlí pro Vaše partnery či zákazníky.

 

Taxi jízdy

Taxi jízda je ideální jako dárek pro motoristické nadšence!

Máte ve svém okolí někoho kdo je nadšenec do aut a chcete mu nabídnout něco co jej opravdu nadchne? Taxi jízdy nabízíme formou poukazů, vy si vyberete délku jízdy a vůz a buď můžete někoho příjemně překvapit jedinečným dárkem a nebo nabídku využít sami.

Taxi jízdy jsou i ideální jako vstup do motorsportu. Naši jezdci Vás svezou a mohou Vám předat i základní informace a svoje zkušenosti a Vy zjistíte, že bez toho nemůžete již nadále být a chcete se přihlásit do naší Driving Academy!

 

    

1:1 Coaching

Coaching je individuální proces výuky praxe s vlastními zkušenostmi.

Náš coaching se zaměřuje především na sportovní a závodní jízdu na okruzích. Disponujete již alespoň částečnými zkušenostmi s rychlou jízdou, které by jste rádi posunuli zase o kus dále? Zkuste to s námi! Po boku našich závodních jezdců vyrazíte na okruh v rámci intenzivního tréninku. Ukážeme Vám správnou jezdeckou stopu, brzdné body, apexy zatáčky, tak aby vše vyhovovalo Vašim specifickým cílům.

Kontaktujte nás pro podrobnější info.

Performance úpravy

Zakázkové úpravy sportovních vozů

Pro Váš vůz připravíme individuální paket úprav na míru. Můžeme se zaměřit na jeho vzhled nebo optimální nastavení podvozku. Další s variant našich služeb je kompletní úprava tak, aby Váš vůz byl opravdu jedinečný a přitom při sportovní jízdě perfektně fungoval.

Navštivte naše kompletně vybavené díly na servis vozů ve Šternberku.

 

Kontaktujte nás!

Líbí se Vám některých z nabízených programů? Neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

info@janik-motorsport.com nebo Václav Janík +420 608 331 349

Naši partneři

Mediální partneři