Racedays s týmem Janík Motorsport

.... je mnohem více než "zážitky". V našich programech nabízíme Driving academy na zlepšení Vašich řidičských schopností, Snow Driving jako školení jízdy na sněhu a ledu, Race Academy jako vstup do světa závodních automobilů, Taxi jízdy formou zážitku pro Vás.

 V každém případě z Vás uděláme lepšího řidiče v běžném provozu, na okruhu Vám ukážeme maximální potěšení z jízdy  a jsme schopni Vám zaručit postup z obyčejného řidiče k závodnímu pilotovi.

 Během našich kurzů se plně soustředíme na auta a jejich řízení. Buď se budeme věnovat pouze Vám individuálně a nebo vytvoříme skupiny s Vašimi přátely či patnery. Pod dohled si Vás vezmou profesionální jezdci z našeho týmu.

Driving Academy

Naše Driving Academy Vám nabídne vše, co si umíte představit! Naučíme Vás bezpečnou i sportovní jízdu, kdy si Vás do parády vezmou naši jezdci a instruktoři.

Máme pro Vás nachystanou jak teoretickou část, tak hlavně praxi.

Budeme se věnovat každému individuálně. Pro začátečníky máme tipy jak se za volantem cítit lépe a bezpečněji. Milovníky sportovní jízdy vezmeme na uzavřenou trať a ukážeme jim základní i pokročilé techniky jízdy, a nabídneme jim ten správný adrenalin za volantem jejich vozu. Začínajícím závodníkům vysvětlíme fyzikální zákony vozů, naučíme je jak jet správně co nejrychleji a vezmeme si je klidně pod křídla v jejich začátcích.

Během dne Vás posadíme i do našich závodních vozů s profesionálními piloty a ukážeme Vám ty opravdové limity vozů, které jsou obuty na závodních slickách, mají závodní podvozek a jsou na okruhy přímo postaveny.

Naše akce pořádáme na okruzích Slovakiaring, Most, Vysoké Mýto i v Brně. K dispozici máme i letiště!

Snow Driving

Pořádáme akci na speciálním zasněženém okruhu v rakouských Alpách.

Třídenní akce s all-inclusive zajištěním. Akci pořádáme v rakouském kraji Lungau, kde se nachází nejdelší zasněžený okruh ve střední Evropě. Toto centrum bylo speciálně vytvořeno pro testování vozidel a trénování řidičů.

 Cílem Snow Driving s týmem Janík Motorsport je zlepšit Vaše řidičské schopnosti, ukázat Vám radost z jízdy na sněhu, základy driftovací techniky, vylepšit a natrénovat Vaše jízdní a reakční schopnosti.

Snow driving je celodenní intenzivní trénink kontroly nad vozidlem.

Ubytování zajišťujeme v ****hvězdičkovém hotelu s wellnes. Ať nemusíte na okruhu jezdit jen se svými vlastními vozy je pro Vás k dispozici nejlepší sportovní side-by-side buggy Wildcat 1000.

 Zajišťujeme i individuální programy na míru jen pro Vás.

Harmonogram:

 1. den 

 - příjezd na hotel

- společná večeře a seznámení s akcí

2. den

 - dopolední sekce v duchu tréninkových jízd, jednoduché výzvy a 1:1 coaching od našich jezdců

- odpolední sekce je zaměřena na pokročilé výzvy, drifty, challenge s buggynami Wildcat a sportovní jízdu

- večer se můžete plně věnovat wellnes na hotelu

3. den

 - wellnes a lyžování v přilehlém lyžařském středisku Katschberg

Firemní akce

Pořádáme firemní akce na míru!

Pro Vaše partnery a zákazníky uspořádáme akci na míru, poskytneme Vám naš závodní vozy, zázemí, nabídneme zážitky a adrenalin a Vy si uspořádáte firemní jednání na netradičním místě.

Záleží pouze na domluvě a spojení našich nápadů. Vybereme buď závodní okruh, evropskou trať do vrchu Ecce Homo nebo prakticky neomezený prostor na letišti. Zajistíme i program na večer, ubytování a veškeré pohodlí pro Vaše partnery a zákazníky.

Taxi jízdy

Taxi jízda je ideální jako dárek pro motoristické nadšence!

Máte ve svém okolí někoho kdo je nadšenec do aut a chcete mu nabídnout něco co jej opravdu nadchne? Taxi jízdy nabízíme formou poukazů, vy si vyberete délku jízdy a vůz a buď můžete někoho příjemně překvapit jedinečným dárkem a nebo nabídku využít sami.

Taxi jízdy jsou i ideální jako vstup do motorsportu. Naši jezdci Vás svezou a mohou Vám předat i základní informace a svoje zkušenosti a Vy zjistíte, že bez toho nemůžete již nadále být a chcete se přihlásit do naší Driving Academy!

 

1:1 Coaching

Coaching je individuální proces výuky praxí a vlastními zkušenostmi.

Náš coaching se zaměřuje na sportovní a závodní jízdu na okruzích. Máte už nějaké zkušenosti, ale chcete se rychleji posunout mnohem dále? Zkuste to s námi! Naši jezdci se vedle Vás posadí do auta a hned vyrazíme na okruh na intenzivní trénink. Ukážou Vám správnou stopu na okruhu, brzdné body, apexy zatáčky, tak aby vše vyhovovalo Vašim specifickým cílům.

Kontaktujte nás pro podrobnější info.

Kontaktujte nás!

Líbí se Vám některých z nabízených programů? Neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

info@janik-motorsport.com nebo Václav Janík +420 608 331 349

Naši partneři

Mediální partneři