Srpnové testování na Slovakiaringu


Ani po závěrečném víkendovém podniku mezinárodního šampionátu FIA HillClimb Cup náš  Nutrend racing rozhodně nezahálel. Hned v pondělí vyrazil na slovenský okruh Slovakiaring, kde  absolvoval jednodenní testování před nadcházejícím okruhovým podnikem Masaryk Racing Days 2019.

Na Slovensko tým dorazil s oběma závodními vozy startujícími v rámci FIA CEZ Circuit Championship, konkrétně tedy s Norma M20FC a Norma M30 LMP3.

První část testovacího dne byla u vozu Norma M20FC věnována především drobným upgradům převodovky a v druhé půli se již jezdci plně soustředili na své jezdecké výkony. Za volantem tohoto vozu se postupně střídali - Tomáš Konvička, který testování využil, po dlouhé letní pauze, především pro sžití se se závodní technikou a David Dědek, pro něhož testovací jízdy znamenají kvalitní přípravu na evropský kopcový šampionát, kterého se v letošním roce účastní.

Druhý týmový vůz Norma LMP3 si po delší době otestoval také Václav Janík, kterého střídal sice nováček v tomto voze, nicméně velmi ostřílený jezdec evropského charakteru – Janko Daniš. Tento slovenský pilot využil příležitosti si vůz vyzkoušet ve svém domácím prostředí a bylo znát, že se oba sžili opravdu velmi rychle.

Testování, jako přípravu na nadcházející okruhový podnik, má tedy tým Nutrend racing úspěšně za sebou a již nyní se plně soustřední na závodní víkend, který proběhne 7.-8.09.2019 na Masarykově okruhu v Brně.

Naši partneři

Mediální partneři