Posezónní test vozů Hyundai i30N TCR


Rozloučení se s letošní motoristickou sezónou není pro náš tým Janík Motorsport vůbec jednoduché. I přesto, že tu závodní jsme již pro letošek definitivně pověsili na hřebík, tak v posezónních přípravách vytrvale pokračujeme.

Ve dnech,  4.-5.11.2021 absolvoval náš tým na slovenském okruhu Slovakiaring náročné testování obou závodních vozů Hyundai i30N TCR, a to v netradičním jezdeckém složení - Václav Janík, Milan Haboň, Milan Bernát, Dan Skočdopole, Lukasz Stolarczyk a v neposlední řadě i Maťo Homola, který se věnoval především coachingu výše uvedených jezdců, kteří se za volantem TCRka představili zcela premiérově.

Druhý testovací den pak dostalo navíc prostor také atraktivní KTM X-BOW R, do jehož sedačky usedl Petr Koukola. Počasí jezdcům opravdu přálo, plánovaný test všech vozů se vydařil na výbornou a získaná data po dvoudenním testování tým využije jako vždy na maximum.

Naši partneři

Mediální partneři