„CarTec GRID CHALLENGE"


Ve čtvrtek,  21.10.2021 proběhl na domácí trati Ecce Homo již třetí ročník oblíbené akce našeho obchodního partnera CarTec Olomouc s.r.o., pod názvem „CarTec GRID CHALLENGE", které byl tým Janík Motorsport opět součástí.

Na všechny zúčastněné bedlivě dohlíželi týmoví instruktoři v podání Kláry Mladé, Václava Janíka či Pavla Malého a ani sychravé podzimní počasí neodradilo klienty z jejich účasti. Ba právě naopak, díky deštivému počasí byl přínos nových jízdních poznatků na mokré vozovce o poznání větší. 

Již tradičně bylo připraveno několik stanovišť s možností vyzkoušet si krizové brzdění jak ve vysoké rychlosti na rovině, tak také v zatáčce a nechyběl ani oblíbený slalom.

Ranní část školení patřila výhradně ženám. Cílem bylo za volantem zvýšit jejich sebedůvěru a bez stresu zvládat všechny krizové situace, dále odstranění špatných řidičských návyků a v neposlední řadě také překonání obav stejně jako posílení psychiky. 

Věříme, že akce dopomohla všem zúčastěným najít limity jak svého vozu, tak především limity svého řidičského umu a byla přínosem v získání spousty nových tipů, rad a  zkušeností.

Naši partneři

Mediální partneři