BMW Cartec Grid Challenge


Po velmi vydařeném brněnském testování se náš Nutrend racing přesunul přímo na domácí trať Ecce Homo, kde již druhý den startovala firemní akce našeho partnera CarTec Olomouc - BMW CARTEC GRID CHALLENGE.

Účastníci z řad zákazníků značky BMW tak měli jedinečnou možnost na uzavřené trati Ecce Homo, proslulé především díky automobilovým závodům do vrchu, vyzkoušet své limity a limity svého vozu BMW.  Zástupci našeho týmu, poskytli všem zúčastněným profesionální instruktáž o nastavení vozu, vysvětlili správný posez a detailně popsali veškeré přednosti vozů značky BMW, a to nejen po jejich sportovní stránce.

Samotná teorie a instruktáž byla posléze doplněna o více adrenalinové stanoviště, kde si všichni zúčastnění měli na vlastní kůži možnost vyzkoušet maximální akceleraci a reakci svého vozu v ostrých  zatáčkách a kritických situacích, vč. krizového brzdění a závodního slalomu. Vrcholem celého dne pak byly samotné jízdy po závodní trati s vozy ///M, které mají motorsport v genech. Velkým lákadlem se stala novinka stáje BMW – M4 CS s výkonem 460 koní a točivým momentem 600 NM, kdy všichni zúčastnění měli touhu vyzkoušet její zrychlení z 0 – 100 pod 4s. Neméně zajímavým pak byl exkluzivní vůz BMW M5 v nejnovější generaci a tyto Mkové vozy ještě doplnily atraktivní BMW M2, M3 a M4 a X5M,  určené taktéž k otestování.

Nevšedním závěrečným zpestřením pro účastníky této akce byly Taxi jízdy v našem týmovém BMW M3 GT4 po boku Václava Janíka, který své „pasažéry“ rozhodně nešetřil.

O tom, že celá akce byla opravdu úspěšná, svědčí velké množství pozitivních ohlasů a již nyní se těšíme na setkání s dalšími milovníky rychlých vozů.

Naši partneři

Mediální partneři